| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre manusile reusch raptor sg 2 sunt bune de ceva?

2 răspunsuri:
| Grumpy123 a răspuns:

Da sunt bune..pe fratemiu lau tinut 2 ani.

| Florin_Mocondureanu_1993 a răspuns:

Nu stiu cum de pe fratele lu samisami l-au tinut 2 ani de zilestraight face ori le-a tinut in dulap, ori joaca la grupa de 2004, 2005... depinde si cat le folosestiwinking daca te folosesti doar in oficiale de ele, e posibil sa ai noroc si sa te tina tot turulwinking sau mai mult, insa daca le fol si la antr;-J nu le dau viata lunga