| Man_Mihay_1990 a întrebat:

Ce parere aveti despre aceste manusi reusch sunt bune de ceva? http://www.prodirectsoccer.com/......70452.aspx

Răspuns Câştigător
| IDontAcceptPresent a răspuns:

Eu zic ca sunt bune, dar ca sa stii si tu. Daca esti la inceput ca portar si nu ai un buget prea mare, sau nu vrei sa investesti in niste manusi scumpe dupa care sa risti sa nu fi bagat in meciuri eu zic sa nu te grabesti.Eu sunt portar si stiu ce zic, nu sunt vreun bogat si nu imi place sa investesc in ceva daca nu sunt sigur de acel lucru.Eu de exemplu mi-am luat la inceput niste manusi Givova cu vreo 60 de lei nu dinalea cu bureti, aparatori la degete profesionale si mai stiu eu ce materiale de cica nu simti.Secretul e sa fi tu bun ca portar si sa ai reflexe, sa stii sa iesi la minge, etc.Nu manusile te fac un portar mai bun ca portar, la fel cum nu masina te face un sofer mai bunhappy

1 răspuns: