| floricicadecolt a întrebat:

Ce sporturi practicati? si de cat timp?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tras la rame.In duo cu femeia, cam de 4 ori pe saptamana pentru arderea caloriilor si stresului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze nu am fost atent, de 3 ani practic acest minunat sport. big grin

| indigo123456789 a răspuns:

Kick- boxing de un an si jumatate. si sunt fata

| Fatamuntilor a răspuns:

Mersul pe jos si drumetiile.De cand ma stiu.
Si ciclismul.De vreo 35 de ani!

| RobertMoon a răspuns:

Atletism de 2 ani.

| Arthiom a răspuns:

Mers cu bicicleta(cu prietenii sau singur) de 4 ani, in special vara, pe toate traseele din oras (gradina publica, pe strada, pe trasee mai dificle). E un sport antrenant care te ajuta la intarirea inimii (scade cu pana la 50% riscul de boli de inima), te ajuta sa iti pastrezi silueta in forma buna, sau sa o aduci la o forma buna, intareste muschii picioarelor, spatelui(dezvoltarea muschilor spatelui in special si a picioarelor este direct legata de cresterea in inaltime, mersul pe bicicleta iti creste rezistenta la efort, mersul pe bicicleta e o activitate recreativa psihic.

| alexs99 a răspuns:

Tenis, de vreo 6 ani si snooker, de mai putin de un an.
O zi buna.

| Cosmin86 a răspuns:

Sala : de vreo 7 ani

skandenberg : de 1 an

sah : de 2 ani ( acum sunt candidat maestru ).

Am mai facut 2 ani de kickboxing pe vremuri.