| MrSkywalker a întrebat:

Ceva sfaturi pentru un longboarder incepator? Cine mai are longboard si ce model? Cu cat mai multe sfaturi imi dati, cu atat va cresc sansele pentru FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Dana_Dragos_1972 a răspuns:

Mai ales la început poarta casca, nu cobora dealuri foarte mai, nu merge absolut deloc pe sosea, încearcă să nu mergi cu viteza pe trotuar (ai șanse să intri in cineva(am pățit,)), când frânezi la coborârea de pe un deal sari de pe longboard lasandul in spate cu piciorul