| adriangrowinglife12 a întrebat:

Salutare, as vrea sa imi cumpar un longboard. Precizez ca sunt incepator, ma poate ajuta cineva care se da pe longboard sa imi zica si mie care placi sunt mai bune, mai rezistente, la fel si la roti, care sunt mai bune, etc. si niste sfaturi. Cum sa merg cu el etc. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| idontgiveafuck2344 a răspuns:

Faza cu longboard-ul e ca poate sa te prinda, sau nu.La inceput nu iti trebuie ceva profesional, poti sa il ai si pe cel mai ieftin, daca inveti sa mergi pe el, poti achizitiona unul mai scump mai tarziu.Nu recomand sa bagi multi bani in unul de la inceput, poate nu o sa iti placa sau poate nu o sa te acomodezi cu el.

| adriangrowinglife12 explică (pentru idontgiveafuck2344):

Si daca nu ma acomodez cu el imediat nu pot exersa mult si sa ma prinda? sau daca nu ma prinde la inceput nu ma va prinde niciodata? mersi anticipat.

| idontgiveafuck2344 a răspuns (pentru adriangrowinglife12):

Ba da, dar poate nu o sa iti placa, si poate nu o sa te acomodezi pentru ca e diferit de exemplu de un skateboard normal.