| anonim_4396 a întrebat:

Cine a castigat la wrestlemania dintre rock si cena, triple h si undertaker, dau funda, cine stie?

Răspuns Câştigător
| MrAngelus a răspuns:

The Rock
The Undertaker

Sursa: http://en.wikipedia.org/wiki/WrestleMania_XXVIII - sectiunea "Results"

14 răspunsuri:
| AbyGaby a răspuns:

Rock si Cena winner ROCK, Triple H si Undertaker winner Undertaker

| PatrickJ a răspuns:

The rock si undertaker

| invisibleboy a răspuns:

Mata a castigat le-a pus fofoloanca pe fete si i o axifisiat pe toti o murira facura voma cacalat peste tot etc etc muieri etc mataaa mata

| RyanFlame98 a răspuns:

The Rock l-a batut pe John Cena si Undertaker l-a batut pe Triple H

| RyanFlame98 a răspuns (pentru invisibleboy):

Ce ai ma, esti posedat? Omul a pus o intrebare si tu il injuri.Ai o problema grava sa stii

| RyanFlame98 a răspuns:

The Rock si Undertaker

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru invisibleboy):

Vezi in gatu matii de retardat ca nu te-a bagat nimeni in seama, daca n-ai ce face da-te cu capu de pereti amaratule, uita-te in rasa matii la titlu site-ului ca scrie toti pentru unu, egoist poponar nu mai raspunde daca nu ai ce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru invisibleboy):

Invisibleboy imi pupa un coi, nu ai tu jigodie fata de mama!

| invisibleboy a răspuns (pentru RyanFlame98):

Nu injur baietasss nu injur, doar sunt politicos

| invisibleboy a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma apuci de boase si mi le lingi

| invisibleboy a răspuns (pentru anonim_4396):

Pana mori

| invisibleboy a răspuns:

Imi ajunge sa stau pe mata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rock and Undertaker.

| crysty122 a răspuns:

The Rock si Untertaker