| Cristian2003 a întrebat:

Cine este mai bun: cristiano ronaldo sau lionel messi?

Răspuns Câştigător
| V1sL0w a răspuns:

Dupa parerea mea: Cristiano Ronaldo
de ce?
El stie sa suteze extraordinar cu ambele picioare, el nu este genul de om sa ceara pase in fata porti, suteaza de la distanta cu o putere incredibila mai ales cand sare sa dea cu capul... rupe poarta in doua.
Viteza. se spune ca este mai rapid decat un Audi happy el stie sa faca scheme cu mingea, driblingul este incredibil
Alcatuit din Step over, Rainbow, Elastic, si multe scheme complicate.

Messi: Un jucator extraordinar are 4 baloane de aur. Singurul jucator.
Un record urias de vreo 100 de goluri.
Nu stie sa suteze cu stangul, dar se demarca foarte bine astea i'a adus cele 4 baloane de aur, daca nu era Xavi si Iniesta acum avea 1 balon de Aur, nu prea stie sa loveasca cu capul, a fost driblat de Ronaldo, Ribery, Ronaldinho, Robinho, kaka, pepe si multi altii.

54 răspunsuri:
| Roberto_Ronaldo_1991 a răspuns:

Cristiano ronaldo este cel mai bun jucator din lume.messi este varza, arata ca un sobolan, mi-as da cu parul lui la fund!

| Boss_Visu_1993 a răspuns:

Lionel messi

| dracu13 a răspuns:

Mai tăceți in p...mea cu ronaldo al vostru futil in gura cu masa sa vina sa ii dau la mu**