| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cine știe cât avea cota Leichester în Premier League când a câștigat titlul? A pariat cineva de aici pe ei?

1 răspuns:
| Drimmero a răspuns:

5.000/1, 47 era cota ca Leicester sa ia titlul in 2016, un singur nebun a pariat pe ei si a castigat aproape 30.000 de lire, (John Pryke) un fan care era pompier si intr-o seara de betie a facut un bilet in care zicea ca Leicester ia titlul, e cunoscuta in toata lumea povestea. Dracu se astepta sa ia ei campionatul atunci, trebuia sa fie anul lui Arsenal.