| Hum1lREALIDAD a întrebat:

Stie cineva daca digi sport va mai transmite premier league anul acesta?

Răspuns Câştigător
| Morphines a răspuns:

Încă nu s-a decis nimic.
Digi a făcut cea mai mare ofertă pentru a transmite, dar aceasta a fost refuzată. Ei oferă undeva la 6 milioane pentru drepturi, iar lor le este cerut cam 30 de milioane de euro. Deci, păcat.

7 răspunsuri:
| freakazoid a răspuns:

Drepturile pentru difuzarea meciurilor din Premier League in Romania inca nu au fost cumparate de nimeni. Ramane de vazut, inca se tin negocieri...

| Nelutsa a răspuns:

Pai,sigur adica asa ar fi normal. de obicei transmiteau meciuri acum depinde.

Răspuns utilizator avertizat
| Greece2000 a răspuns:

Salut Hum, da Digi va transmite si Antena 1 una din ele. Funda?

| Morphines a răspuns (pentru Greece2000):

De unde până unde Antena 1?winking

| gabbyy3 a răspuns:

Suntem deja pe 26 August, aproape si inca nu am vazut nici un meci din Premier League transmis pe vreun program romanesc. Ce se intampla?

| AngeloFac a răspuns:

Unele partide din Premier League, pana cand Digi Sport v-a cumpara pachetul, le va transmite GspTV, doar cateva, pentru ca nu si-au permis sa cumpere intregul pachet.