| 7ronaldoRM a întrebat:

Cu ce proteina as putea sa iau aminoacizii BCAA?

3 răspunsuri:
| Teiubescinsecret a răspuns:

Cred ca daca mergi la un magazin de suplimente si ai pune aceasta intrebare, ti se va raspunde repede si iti va fi si de folos in cazul tau. vanzatorul trebuie sa aiba cunostinte in legatura cu suplimentele happy Sper ca te-am ajutat. Funda?

| 7ronaldoRM explică (pentru Teiubescinsecret):

Faza e ca eu mi le cumpar de pe internet sad

| Teiubescinsecret a răspuns (pentru 7ronaldoRM):

Pai nu stiu, ai putea sa intrebi pe cineva care ia asfel de suplimente, dar e imposibil sa nu dai de vreun magazin, vei gasi acolo informatiile de care ai nevoie happy