| Cedry2k8 a întrebat:

Cum fac sa prind viteza mai mare pe bicicleta? Am un bmx, care e evident single-speed si nu sar de 25kmh la drum normal.

7 răspunsuri:
| GabenTheGamer a răspuns:

Esti sigur ca nu e defect aparatul?

| Cedry2k8 explică (pentru GabenTheGamer):

Bicicleta e optimizata la maxim, lans uns, angrenaj schimbat recent, pinion curat, bilele de la roti unse, pedalierul uns, totul e ok. Am pus pe cineva sa mearga pe a mea, acelasi rezultat, numai ca te si rupe pana ajungi la 25-30kmh.

| Cristian_Denis_1999 a răspuns:

Nu poți prinde viteză pentru ca ai foaia mică.

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Roaga un prieten cu masina sa iti faca putina viteza.

| Cedry2k8 explică (pentru Cristian_Denis_1999):

Doar ce am zis "angrenaj schimbat recent" straight face

| Cristian_Denis_1999 a răspuns:

Cate kg are bicicleta?

| Nickname1890 a răspuns:

Nu prea ai ce sa ii faci. BMXul nu este facut pentru viteza. Vrei viteza iti iei o cursiera. Vrei sa faci trickuri te dai cu bmxul