| goodofwar09 a întrebat:

Cum sa fiu un atacant mai bun? De ce calitati are nevoie un atacant pentru a marca multe goluri? Fundita+VoT Pentru cel mai bun raspuns.

5 răspunsuri:
| Daniel_Vuia_1999 a răspuns:

Am fost si eu atacant. Ca si atacant trebuie sa stii sa te demarci foarte bine sa stii sa dai sut foarte bine, sa ai o viteza buna si conditie fizica. Acestea sunt foarte esentiale. Dar cea mai importanta este munca in echipa, daca tu pasezi cu ceilalti coechipieri si ei v-or pasa cu tine si iti v-or da sansa sa inscri

| Andr3y25 a răspuns:

Te lasi de metin2 ca e jalnic jocul laughing

| Mingo a răspuns:

Mult dribling si mai putin sprint

| Alex_Denis_1993 a răspuns:

Eu am jucat la poli ca atacat vreo 5 ani deci stiu cate ceva )))ca sa fi un atacat bun ai nevoie de vreo 3 calitati ))))1.SA SUTEZI BINE 2.SA LE AI CU DEMARCATU si 3. DRIBLINGUL FUNDA?

| MateiuSergiu a răspuns:

Ca sa fi un atacant bun trebuie sa o bagi acolo unde trebuie mingea nu sa pasezi tu esti primul in fata cui sai pasezi la portarul advers daca din 3 ocazii bune bagii 2 goluri esti destul de bun, nu conteaza cum o bagii