| cosmin986522 a întrebat:

Cum sa sutez cu siretul? Mereu am problema asta cand joc fotbal, dau doar cu latu si ciocu.Imi puteti explica cum e cu siretul?

4 răspunsuri:
| attila1997 a răspuns:

Pai ca sa-ti fie mai usor sa intelegi, mergi iti iei o minge o arunci usor in sus si incerci sa dai cu limba de la adidas in minge, cam asa dai cu siretul. Daca ai inteles, dupa pui mingea jos si incerci sa dai si asa cu siretul numai ca cand dai cu piciorul in minge sa bagi un pic varful sub minge ca sa poti da.

| Gabriel_Chita_1994 a răspuns:

Dupa parerea mea cea mai buna metoda fara a te rani este acesta: in momentul sutului te lasi putin intr-o parte atunci cand mingea este la sol

| TheWalker11 a răspuns:

Salut! Nu e asa greu, cand sutezi bagi un pic piciorul sub minge.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

laughing)) pai din aer n-ai lovit-o niciodata? e cel mai usor cu siretul din aer, exerseaza cateva voleuri, apoi incearca si de joc... incearca sa ti pe picior, ajuta!