| Perpelea_Ionut_1990 a întrebat:

Daca as face, sa zicem, 15 minute banda la sala dupa exercitiile de forta, voi slabi ceva?

4 răspunsuri:
| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns:

Putin,dar da

| RAY a răspuns:

Nu durata conteaza si intensitatea daca bagi 4 minute la maxim e super ok

| CristiMC a răspuns:

Depinde de alimentatie in cea mai mare parte. La antrenamentul de forta arzi putine calorii iar la banda cel mai bine alergi 10 minute intens.

Ps: Vrei sa cresti in masa musculara si sa slabesti in acelasi timp?

| Perpelea_Ionut_1990 explică:

Vreau sa cresc in masa musculara si sa ard grasime in acelasi timp.