| office1999 a întrebat:

De aproximativ 2 saptamani fac niste antremente de slabit si in prima saptamana transpiram foarte rau. Acum de ce nu mai transpir asa de rau ca inainte?

3 răspunsuri:
| Rozzovela a răspuns:

Nu e o problema, din contra.Atunci transpirai deoarece depuneai mai mult efort(cred ca aceasata este explicatia)
Chiar nu ai de ce sa iti faci griji happy
Toate cele bune happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate pentru ca acum 2 saptamani era mai cald afara

| kiri11 a răspuns:

Pentru ca ai eliminat in mare parte toxinele din corp, eu pentru asta am folosit suplimentul green coffe combinat cu sport pentru efecte mai bune. Cu cat faci mai mult sport cu atat vei transpira mai greu.