| cipri1999 a întrebat:

Gaz Metan Medias - FC Severin 1
Otelul Galati - Gloria Bistrita 1
Astra Giurgiu - Concordia Chaijna 2
Rapid Bucuresti - CFR Cluj 1
CSMS Iasi - Panduri Tg.Jiu 2
Dinamo Bucuresti - Petrolul Ploiesti 1
Ceahlaul Piatra Neamt - Viitoru Constanta 1
U Cluj - FC Brasov X
FC Vaslui - Steaua Bucuresti X

voi care credeti ca o sa fiu castigatoarele?

Răspuns Câştigător
| ziggs a răspuns:

Eu cred ca asa o sa fie castigatoarele:gaz metan medias,otelul Galati, concordia chiajna, cfr cluj, panduri tg.jiu, dinamo Bucuresti, ceahlaul piatra neamt, fc Brasov si fc Vaslui.

5 răspunsuri:
| AdiAdrian1995 a răspuns:

Daca vrei sa pui la pariuri incearca la Vaslui-steaua x2, u cluj zic sa nul pui, rapid-cfr x2. otelu ar merge un x...eu asa zic

| ouuyz a răspuns:

Severin,Bistrita,Astra,CFR,CSMS,Dinamo,Viitoru,,,U'' Cluj și Vaslui oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| 21ndstillachild a răspuns:

Dinamo,astra,pandurii,Brasov,Vaslui,otelul,restul x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mediaş, Chiajna, Rapid, Pandurii, Petrolul, Viitorul, Steaua. La celelalte 2 meciuri, cred că vor fi rezultate de egalitate.