| RisenLight a întrebat:

Hei happy
As vrea sa incep sa fac home workout (m.am uitat putin si stiu in mare parte in ce consta), insa vreau niste pareri sau exemple de antrenamente din partea celor care practica asta (orice sugestie este insa binevenita din partea oricui happy ). Astept parerile voastre... funda e clar a celui ce o merita big grin

Răspuns Câştigător
| UnOmCuCaracter a răspuns:

Https://www.facebook.com/......7714752936

Pe pagina Fitness Urban Bistrita poti sa gasesti informatii utile. :D E bine ca te-ai apucat de home workout, insa ar fi superok sa faci si antrenamente in aer liber de tip Fitness Urban. Exercitiile cu propria greutate sunt cele mai bune. (Tractiuni, flotari, abdomene, etc.)