| anonim_4396 a întrebat:

Vreau pareri despre telefonul Lg Optimus p970 white/ black. L-ati cumpara?
Dau funda celui ce ma ajuta cel mai mult!@
P.S. Nu cer numarul de culori sau camera (ca pot sa le iau de pe net) vreau sa stiu parerile voastre personale, daca se merita si ce avantaje are, si dezavantaje

7 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Nu imi prea plac modelele LG dar Da l-as cumpara e patrat are multe specificati bune.

| anonim_4396 explică (pentru DenisIonut01):

Atunci ce telefon imi recomanzi?

| DenisIonut01 a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde de cati bani dispui si ce modele iti plac

| anonim_4396 explică (pentru DenisIonut01):

Pai in jur de 800 de lei si sa fie de preferabil pe site-ul newmobile.ro sau quickmobile.ro

| DenisIonut01 a răspuns (pentru anonim_4396):

Incearca site-ul www.telefonultau.eu :D eu iti recomand un http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Ace-Duos-s6802-Pink.html sau http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Mini-2-S6500-White.html dar si LG tau e foarte bun e mai bun ca astea dar mie nu prea imi plac LG e parere personala

| anonim_4396 explică (pentru DenisIonut01):

Bine. mersi!

| DenisIonut01 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi pare rau daca nu te-am ajutat cuma i fi sperat!