| ASTCRB a întrebat:

Am 16 ani şi 1.75 înălţime.
Prin ianuarie aveam 63 de kg.( Nu m-am cântărit de atunci,dar am mai slăbit, apoi m-am îngrăşat iar.)
Vreau sfaturi, cum pot slăbii, dar fără diete.
Ce exerciţii pot face?!

Un răspuns urgeent! :oo3

2 răspunsuri:
| Codrut_Alexandru_1999 a răspuns:

Urmareste acest tutorial si vei vedea ce reusesti sa faci din el :
https://www.youtube.com/watch?v=p1DuYw8dxZs
succes :3

| Isabellblablabla a răspuns:

Poti profita de vara si sa iesi la plimbari lungi prin parc, pe jos sau cu bicicleta, sau, daca poti, sa alergi prin parc. Incearca totusi sa renunti la dulciuri, fast-food si sucuri carbogazoase si bea multa apa zilnic(eventual si cu putin suc de la o lamaie pentru ca grabeste arderea grasimilor) si incearca sa mananci fructe, legume, peste, carne alba. Retine totusi ca fara o dieta corespunzatoare, chiar daca faci sport dar mananci multe dulciuri, fast food etc nu vei avea rezultatele dorite. Poti cauta pe net exercitii cu Carmen Bruma, are niste seturi complete si eficiente care, pe mine personal, m-au ajutat mult. Succes!