| BlackyCat a întrebat:

Heii! Știu ca este extrem de ciudat ce urmează să întreb dar. Există vreo agenție de wrestling în România?

3 răspunsuri:
| Medema a răspuns:

Nu,daca te referi la cei de la TV, nu nu avem nimic in legatura cu aia, dar avem lupte libere

| vocea a răspuns:

Wrestling Romania exista in Bucuresti 50 de ron sedinta frima este din irlanda succes

| AndreeLolla a răspuns:

Nu stiu probabil la Bucuresti... dar nu stiu. in orice caz. stiu ca avem federatie de este de lupte libere. nu de alta da noi avem intr-un orasel foarte mic, apoi in alte orase mai mari. imi pare ca mai avem si kickboxing...