| Deeadeuutza a întrebat:

Hello my friend. Am o întrebare pentru cei care stau în Mioveni, se practica box la feminin, în Mioveni ma refer? (după ce trece treaba cu corona virus) vreau sa ma inscriu.
Fără răspunsuri de genu "box-ul este prea violent" asta e eu vreau sa ma înscriu.
Deci va rog super mult sa îmi spuneți dacă se practica box la feminin în Mioveni

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se pare ca, salile si sporturile unde intrii in contact cu o alta persoana, sunt inca interzise.
Poate la anul, cand corona virus va avea leac si nu vor mai exista cazuri de infectari.

| darrio2007 a răspuns:

In Pitesti, da. Dar in Mioveni nu cred.
https://arges-sport.ro/......in-de-box/