| LolitaLo a întrebat:

John Cena sau CM Punk? De ce?

4 răspunsuri:
| ionutzu94 a răspuns:

Imi plac de amandoi dar daca as fii sa aleg l-as lege pe cm punk deoarece are schemele alea interesant si in plus punk il bate pe cena... john m-a plictisit pentru ca are acealeasi miscari mereu

| Alin13 a răspuns:

John Cena pentru ca este cel mai bun

| TiaFCRB a răspuns:

Cm punk a devenit cel mai popular dar john cena e misto nu stiu eu cred ca amandoi>>>

| diannna38 a răspuns:

Normal ca CM PUNK pentru ca este The Best In The Wold si pentru ca are multe scheme in arsenal din MMA Boxul Tailandez etc si John Cena are numai 5 manevre in arsenal si numai pe acelea le foloseste de 14 ani incontinuu