| MikyAndreea a întrebat:

Pentru fanii wrestling-ului: Cu cine tineti in meciul CM Punk vs. John Cena si de ce? >:-
Fundita! kiss

12 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

John Cena.

| 000MadMAX000 a răspuns:

Despre ce lupta vorbesti? de la ce eveniment?

| Differentx13 a răspuns:

John Cena. Mai întrebi de ce laughing?

| diannna38 a răspuns:

cm punck a avut noroc cu big show ca acum cena era campion

| shadow222 a răspuns:

Sheamus the best forever

| gheorgheasdasa a răspuns:

Numai copchii creduli se uita la asa ceva oh go on

| Ellena123 a răspuns:

John Cena, imi place si de Cm Punk dar John are el ceva aparte happy

| raduthebest a răspuns:

Cm punk

| ValentinElTPU a răspuns:

In primul rand Cena, va ramane No.1 (4 ever) chiar daca are o decadere de forma. Insa iubesc fair-playul, iar John e cat se poate de fair-play, Punk era facut zob de big show, Cena avea vazliza in mana, putea sa fie campion acum, insa nu o face ca un mare campion!

deci cu cena

RESPECT!

| aditzu999 a răspuns:

Tin cu john cena! imi place foarte mult, si e unul din preferatii mei. sper ca cena va castiga dar ma tem sa nu intervina big show! oricum hai cena!

| rellick a răspuns:

1. tin cu john cena pentru ca... precum stiti... el e MISTER MONEY IN THE BANK si cu CM Punk pentru ca are o istorie uimitoare

| Christian_Chirila_1997 a răspuns:

Mi-ar placea sa il vad pe CM Punk ingenunchiat de John Cena pentru ca se crede The Best In The World si ma deranjeaza deci Let's Go Cena!
Funda!?