| kentauros a întrebat:

Meciurile Romaniei de la Euro vor fi transmise numai de Dolce? Sau va transmite si TVR?

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Meciurile Romaniei de la Campionatul European de Fotbal,, EURO 2016" vor fi transmise de catre postul Dolce Sport si Digi Sport! TVR-ul si-a pierdut dreptul si licenta de a transmite live meciurile Romaniei din cauza neplatii datoriei uriase!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tvr e cam in mare rahat, nu e nimic concret inca, dar foarte posibil sa piarda dreptul de transmitere