| INCREDIBILus a întrebat:

Pentru viitor, meciurile din lija I a romaniei vor fi transmise mai mult pe Digi sau Dolce, ce parere aveti, momentan digi e superior dar vad ca incet incet dolce a inceput sa preia meciuri din ce in ce mai important(sambata Astra - Steaua a fost pe Dolce)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sezonul ăsta s-au făcut mânării serioase ca Digi să ia pachetul majoritar la televizări. Îmi vine greu să cred că scenariul ăsta se va repeta şi pentru sezonul viitor.

1 răspuns:
| unpustiobisnuit a răspuns:

Eu cred ca pe digi