suntserios
| suntserios a întrebat:

Nations league a înlocuit cumva preliminariile la Euro?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dar se vor juca mai repede preliminariile, parcă din martie pănă în noiembrie.

| DZew a răspuns:

Nu, a inlocuit amicalele dintre Euro/Cupa Mondiala si preliminarii.

| Drimmero a răspuns:

Sunt doar meciuri oficiale idioate care inlocuiesc amicalele, o idiotenie... nu stiu pe cine intereseaza aceste panarame de meciuri, e urat sa vina pauza tocmai cand echipele dintr-un campionat sunt in forma, risti sa accidentezi jucatori cu adversari precum Kosovo, Insulele Feroe si alte echipe pe care le gasesti pe harta geografica, nu si in istoria fotbalului!