| Marius99ful a întrebat:

Pe ce data se joaca Summer Slam 2014?

5 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

17 august.
Aici este o lista cu toate pay-per-view-urile care au avut loc sau vor avea loc incepand din 1985 si terminand cu 2015:
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_WWE_pay-per-view_events

| Planta55 a răspuns:

Daca te referi la wresling pe data de 21(joi). ora 22:00(ora 10 PM)

| iCappy a răspuns:

Luni 02:00 dimineata, dar nu cred ca se va transmite la televizor.

| iCappy a răspuns (pentru Planta55):

Ai vrea tu, atunci se va da in Romania, in America de fapt e cu cateva zile inainte, adica Luni.

| Planta55 a răspuns (pentru iCappy):

Probabil ca el se referea in Romania, dar cine stie, asta nu este treaba mea :p