| Tureatca_Mihaela_1975 a întrebat:

Pe ce se transmite tragerea la sorti grupele uefa champions league si uefa europa league si de la ce ora e?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
37 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns (pentru Ripley):

Si lumea imi zice ca ce am cu W0nger, uite dovada. Arsenal in momentul de fata ar bate pe oricine in meci direct, pana si pe Barca, care a scazut drastic, apropo : Claudiu Bravo la City, pumn in mecla Barcei dat de City.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ripley):

Arsenal a avut mereu un lot subtire, altfel ar fi pornit mereu favorita la titlu, eu sincer sper sa nu se retraga vreodata, dupa ce se retrage mi-as dori ca stadionul sa ii poarte numele.

| Ripley a răspuns (pentru Drimmero):

Nu cred ca e pumn, l-ar putea tine barca doar ca vrea sa il tina mai bine pe Ter Stegen care e mai tanar si care voia sa plece daca bravo ramanea. un fel de sacrificiu necesar laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Ripley):

Guardiola a reusit sa-l uscheasca si pe Hart de la City, bwahahahahh, sa vezi cate o sa incaseze camiluta in campionat acum.

| Ripley a răspuns (pentru Drimmero):

Aveti meci tare azi cu campioana laughing presimt prima victorie a lui arsenal in premier league sezonul asta, leicester nu se regaseste deloc

| Drimmero a răspuns (pentru Ripley):

Ii batem de nu mai stiu de ei, anul trecut ne-au privit de sus, au incasat 2-5 la ei acasa. Nu-mi fac griji pentru schinguitii aia. Doar Arsenal si Liverpool au batut Leceister sezonul trecut, Arsenal a batut de 2 ori chiar, la ultima faza, asa dramatism din partea tunarilor nu am mai vazut de mult, ba chiar erau si lideri dupa acel meci, vremuri si vremuri/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Arsenal e singura echipa care mereu pierde titlul pe mana ei, cu echipele mici iar in meciurile cu granzii au avut mereu rezultate.