| Brehuescu_Horia_1977 a întrebat:

Puteti sa-mi recomandati niste substante anabolizante pentru cresterea in forta?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Pot sa-ti recomand sa nu mai pui intrebi TAMPITE? E a nu stiu cata intrebare RETARDATA pe care ai pus-o, in loc sa te documentezi despre nutritie si antrenament.

| RobertMoon a răspuns:

Deja nu mai cresti de la suplimentele obisnuite + minim 4-5 mese pe zi de iei steroizi? Probabil esti un copil plapand care viseaza la muschi si o sa isi distruga sanatatea si mai ales productia de testosteron, stai sa vezi in 2-3 saptamani cum o sa ti se transforme sperma in apa orice ai lua, mai ales daca iei porcarii de la Balkanhee hee ia Anapolon/ Anapolon 50, dar e foarte toxic si iti va distruge de tot jucaria.

| JUNNKiE47 a răspuns:

Nu îți recomand să iei substanțe anabolizante, există videoclipuri pe Youtube care te documentează cu privire la asta de la un tip numit Armean Casian, însă steroizii ușori nu ajută prea mult și ceilalți au efecte adverse prea mari.