| Oneforone2132131321 a întrebat:

Ce exercitii imi recomandati pentru cresterea fortei muschilor(nu ma intereseaza de marimea sau masa musculara ci doar forta)?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacã esti powerlifter adauga benzi de rezistenta, slingshot, exercitii de overload partiale, sau mult mai lungi.
Cheat Yates row
Rubish row
Deficit deadlift
Snatch deadlifts
Romanian deadlift
Box squats
Pause squats
Front squats
Good mornings
Etc
Ce periodizare folosesti?

| Mondialu112 a răspuns:

Tot ce faceai in scoala generala si in liceu la spor...acelea sunt pentru. forta ori daca vrei sa te duci la sala fa repetari putine cu greutati mari si incearca sa le cresti treptat de la luna la luna

| Oneforone2132131321 explică (pentru Mondialu112):

Pai eu in generala si liceu doar jucam fotbal nu am facut niciodata sport exercitii doar probe uneori laughing