| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 ani si trec in clasa a 9-a! Mi-as dori sa intru la Liceul cu Program Sportiv Iolanda Balas Shoter-Buzau! Doar ca sunt in dificultate! Nu stiu in ce data se dau probele si in ce constau acestea! Cine poate sa-mi raspunda Funda! As dori sa stiu ce probe se dau la Football sau Handball si in ce data! THX ALL Members tpu.ro!

4 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Suna la liceu si intreaba:0238-422824.N-a aparut inca ghidul admiterii 2013?

| IndiferentXD a răspuns:

Fii atent aici!
Puneti unul din parinti sa se duca cat mai repede la respectivul liceu. sa se intereseze la secretariat ce si cum.
Ai nevoie de un dosar, o fisa matricola, de un control medical pentru a te inscrie. ii cam complicat!
Probele :
-Viteza 50 m pentru nota 10 ai nevoie de sub 7.1 secunde
-Alergare rezistenta 2000 m sub 7.30 minute
-abdomene 30 in 30 de secunde
-tras la poarta 10 suturi
-dribling printre jaloane
-mentinerea mingii in aer 80 intr'un minut
-fotbal

| OvyCrazBoy a răspuns (pentru IndiferentXD):

Mersi mult :X! Am dat probele oricum si am luoat!:X Multumesc pentru raspuns tonguewinking

| crisstian79 a răspuns (pentru OvyCrazBoy):

Si cand ai dat probele ce probe au fost? te rog raspunde am mare nevoie de ajutor!