| MyyyNamee a întrebat:

As vrea sa iau creatina dar am auzit ca are efecte adverse cum ca ti-ar afecta ficatul, rinichii, si altele.A luat cineva creatina? Eu am 17 ani 56kg 1, 74 fac sala de 3 saptamani si as vrea sa iau si eu.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creatina este foarte buna. Sunt efecte adverse doar in cazul in care depasesti doza maxima, trebuie sa iei cu masura. Si nu cumpara de oriunde, uite un site pe care ti-l recomand : http://www.4fit.ro/category/suplimente-nutritive/creatina

| Kombatal991 a răspuns:

Baiete,tu dabea ai inceput sala si deoarece ai vazut ca e greu si tu esti slabanog te-ai gandit sa iei suplimente laughing). Eu am inceput sala informandu-ma despre exercitii corecte, despre muschi, alimentatie si toate cele, dupa am bagat munca grea. Eu zic sa mai faci 3, 4 luni fara suplimente, doar cu papa bun caci in primele 3, 4 luni se vad rezultate, dupa ia ce vrei.Mult succes!