| Viorel17 a întrebat:

Salut,as vrea sa-mi personalizez ghetele de fotbal...imi puteti spune unde as gasi un centru de personalizare pentru ghete? sa fie prin apropiere de Buzau big grin

1 răspuns:
| IonescuOnutza1986 a răspuns:

Centru de personalizare pentru ghete? N-am auzit de asa ceva pana acum, te sfatuiesc sa-ti iei niste marker-e permanente cu varf subtire si sa-ti faci niste graffiti pe ele ori sa le pictezi si sa dai cu lac de unghii peste ca sa nu se stearga, asa economisesti si ceva banuti.