| Cr7adi a întrebat:

Jucatorii de fotbal isi schimba ghetele la fiecare meci? nu ma refer la modelul de ghete ci la ghete propriu-zis

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Nu chiar la fiecare meci. Le schimba in functie de starea terenului ( ud/uscat, moale/dur, gazon scurt sau netuns sau sintetic) si de conditiile atmosferice din momentul partidei (zapada, ploaie, frig).

| κλάους a răspuns:

Nu cred...de ce? pai na...de ce sa sile schimbe? Doar atunci cand joaca in alt echipament, dahappy

| marius577 a răspuns:

Au mai multe perechi de acelasi fel si le schimba la fiecare meci(daca au mai multe. daca nu tot cu alea)happy.

| P1qu1k a răspuns:

Pai depinde de echipa pentru ca uni isi permit altii nu sau daca jucatorul are vreo superstitie ceva atunci poate sa nu le schimbe...