| Gwydion a întrebat:

Aveti idee daca atunci cand merg pe munte si imi închiriez snowboard imi da si boots?
Si ce stațiuni montane preferați?

Răspuns Câştigător
| edit28 a răspuns:

Da, si la schi si la snowboard iti da totul necesar daca le inchiriezi. Personal imi plac partiile Clabucet si Poiana Brasov dar sunt foarte aglomerate in plin sezon.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"merg pe munte si imi închiriez snowboard imi da si boots"

plătești, primești și boots

| Bizon95 a răspuns:

E imposibil sa inchiriezi snowboard si sa vii cu bootz de acasa... DOOH!
daca s-ar baza pe asa ceva ar da faliment LA SIGUR... iar, DOOH!
tongue

| Redhead6 a răspuns:

Da, primesti si clapari. Eu prefer Poiana Brasov, peisajele sunt superbe, dar iarna este aglomerat si cam scumput. Mai e ok si Vatra Dornei.