| Jia a întrebat:

Ce părere aveți despre sala Aleph kick-boxing club din Pitesti este un loc bun unde sa ma apuc de kickboxing(am 12 ani )? Sau dacă aveți alte recomandări va rog sa le lăsați în comentarii (sunt din Pitesti ). Multumesc.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti mai fa planuri inca, pentru ca-i posibil sa nu primeasca copii atat de mici.
Mergi insotit de unul din parinti la acel club si interesati-va de conditiile de inscriere si limita de varsta.