| doiaruxxx a întrebat:

Salut cine ma poate ajuta cu ponturi la euro 2016 pentru pariuri rog seriozitate

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Poftim raspunsul pe care i l-am dat unui user acum o saptamana:

Grupa A:
Franta - Romania 1 sau 2-5 goluri
Albania - Elvetia PsF 2
Romania - Elvetia 1X sau DG 1
Franta - Albania 1 sau 2-5 goluri
Elvetia - Franta W2
Romania - Albania 1, PsF 1, 1X.

Grupa B:
Tara Galilor - Slovacia NGG3+
Anglia - Rusia 1X sau NGG3+
Rusia - Slovacia NGG3+
Anglia - Tara Galilor PsF 1
Rusia - Tara Galilor 1X
Slovacia - Anglia PsF 2

Grupa C:
Polonia - Irlanda de Nord PsF 1
Germania - Ucraina PsF 1 sau 2-5 goluri
Ucraina - Irland de Nord 1X
Germania - Polonia 2-5 goluri
Ucraina - Polonia 2-5 goluri
Irlanda de Nord - Germania 2 sau 3+

Grupa D:
Turcia - Croatia NGG3+
Spania - Cehia PsF 1
Cehia - Croatia X2
Spania - Turcia PsF 1 sau 2-5 goluri
Croatia - Spania X2
Cehia - Turcia NGG3+

Grupa E:
Irlanda - Suedia X2
Belgia - Italia 1X sau 2-5 goluri
Italia - Suedia W1
Belgia - Irlanda PsF 1
Suedia - Belgia 2-5 goluri
Italia - Irlanda PsF 1

Grupa F:
Austria - Ungaria PsF 1
Portugalia - Islanda PsF 1 sau 2-5 goluri
Islanda - Ungaria NGG3+
Portugalia - Austria 1X sau 2-5 goluri
Islanda - Austria X2
Ungaria - Portugalia PsF 2

Toate pronosticurile le-am ales orientandu-ma dupa Superbet. Am insistat cu 2-5 goluri, PsF si NGG3+ pentru ca mie unul se par pariuri foarte bune. Daca ai si alte intrebari, mi le poti adresa. Acum sa si explic, nu toti joaca la agentia asta:

PsF 1 sau PsF 2 - Conduce echipa gazda sau oaspete la pauza sau la final.
W1 sau W2 - Castiga echipa gazda sau oaspete, iar in caz de egal se acorda cota 1.
NGG3+ - Nu marcheaza ambele si nu se dau peste 2.5 goluri in meci. Aceste doua lucruri nu trebuie sa se intample simultan. In caz de GG, adica in caz ca marcheaza ambele, (1-1) este castigator. In caz de peste 2.5 goluri (3-0, 4-0, 0-3, 7-0, etc.) este castigator. In caz de 2-1, 3-2, 3-1, 4-4, 4-1 (au marcat, deci, ambele si s-au dat peste 2.5 goluri simultan), atunci este necastigator.
DG 1 - Marcheaza Gazdele