| Liviu_Mihai_1990 a întrebat:

Salut.
Eu am un bilet de la superbet si am bagat sistem 8-11 meciuri mi-a iesit 8 meciuri din 11 pe bilet imi scrie castig potential 62 ron
cand intru pe site sa il verific scrie castig 0.30 ron castig 60 ron nu?

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

Castigul potential il primesti daca iti ies toate meciurile, 11/11. Ce ai tu acolo, 30 de bani, adica 8/11 este castigul minim. Vezi ca trebuie sa scrie pe bilet. Data viitoare trebuie sa fii mai atent.