| OverlordPC a întrebat:

Imi puteti da si mie exemple de cateva mingi BUNE de fotbal dar si IEFTINE (maxim 40 lei)?
Mi-ar placea sa imi dati exemple sub forma de link daca se poate happy
Si apropo... sa nu i se vada cusaturile ca alea se "termina" repede happy

Multumesc.

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Nu există mingi bune sub 40 de lei.

| OverlordPC explică (pentru Gizăz):

Serios?
Eu m-am gandit la asta ca ar fi buna... http://www.decathlon.ro/minge-de-fotbal-in-11-marimea-5-id_8311628.html

La mine la scoala profu' de sport a cumparat o minge de-asta pentru clasa si mi s-a parut buna.

| Gizăz a răspuns (pentru OverlordPC):

Ţi se pare bună că nu ai jucat cu una ca lumea niciodată. Dar dacă zici că e pentru a bate mingea pe maidan atunci da, e ok.