| Suarez97 a întrebat:

SAlut! stie cineva cum pot apara penalty-uri in FIFA 13?

4 răspunsuri:
| IndiferentXD a răspuns:

Controlul portarului se face din tastele 8, 6, 4, 2 din partea dreapta a tastaturii!
Tii apasat W si una din cele 4 taste din dreapta si vei putea controla portarul!

| ionutzwk a răspuns:

Trebuia sa ghicesti coltul si sa ai noroc nu exista o tehnica anume

| Cirjan_Robert_1997 a răspuns:

Dupa 2,4, 6,8 se apara dar trebuie sa ai si noroc sa aperi nu este asa de simplu

| gergely2004 a răspuns:

Pai, apesi numerele de pe partea numerica (NUM LOCK)+ sagetile si aperi. Aceste setari sunt valabile pe FIFA 2012, 2013, 2014