| MariusNWM a întrebat:

Stiti daca inaltimea mea ma face sa nu pot sari de la inaltimi mari? Am 1.80, 60kg.Pana acum cel mai mult am sarit de la 3 metri inaltime.
Oare de la 5 metri pot sari sau ajung cu un picior rupt? Am 14 ani.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Chiar si de la inaltime de 2m poti ajunge chiar si cu gatul rupt, daca cazi nepotrivit.
E la fel, cum te poti ineca si intr-o balta mica.

2 răspunsuri:
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Eu consider ca inaltimea ta e buna 1.80 cm dar la kilograme depinde ce varsta ai daca ai sub 30 de ani ar trebui sa ai 65-67 Kg ca pe urma te maturizezi si o sa ei in greutate.

| sdws77 a răspuns:

Depinde de cum aterizezi, daca stii ce zic.