| SpektraMonsterHigh a întrebat:

Daca am sarit de la o inaltime de cam 2 metri, si nu-mi mai pot misca glezna piciorului, il am rupt sau sclantit?
Va rog ajutati-ma repede!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mdr a răspuns:

Mai bine te duci la doctor sa nu fie grav happy

5 răspunsuri:
| Alleeeeeeee a răspuns:

Du-te la doctor:].

| BarsanLigia a răspuns:

Daca nu il poti misca inseamna ca este rupt. Daca il poti misca chiar daca te doare, ori ai entorsa, ori il ai sclintit. Sper ca te-am ajutat!

| SpektraMonsterHigh explică (pentru BarsanLigia):

Mersi, da il pot misca si acum mer cu el doar ca ma doare putin,

| BarsanLigia a răspuns (pentru SpektraMonsterHigh):

Ma bucur!