| Aannoonniimmuull a întrebat:

Am 17 ani, 1.67m, 60 kg. Merg la sală de aproape 2 ani şi de curând am început să consum şi suplimente. Am 4-5 mese pe zi bogate în proteine şi carbo, dorm 8-9 ore pe noapte şi încerc să mă antrenez corect. Iau Whey Gold(ON) 2 porţii pe zi. Întrebarea mea ar fi dacă trebuie combinat whey-ul neapărat cu carbo? Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| JohnnyBi a răspuns:

Daca trebuia combinat cu carbo nu se mai inventau gainerele. cat timp iei 300g carbo din alimentatie e suficient. 1 portie dupa atrenament si una pe burta goala dimineata, sau cu lapte inainte de culcare a2a si aia e. lasa carbo