| Piticvreausamaicresc24 a întrebat:

am 21 de ani si sunt cam scund zic eu, am 1, 72 si as vrea sa mai cresc, care ar fi cele eficiente metode de creste pe langa tractiuni, inot si baschet? Sunt nou pe TPU si din ce stiu fundele astea is cautate, asa ca dau funda!

2 răspunsuri:
| Sekim a răspuns:

Practic. nu poti sa cresti pur si simplu prin sport poti creste. dar nu mult si nu intr-un timp scurt

| AnastasiaK a răspuns:

Cine si-a batut joc de tine zicandu-ti ca vei creste prin tractiuni, inot sau baschet? laughing