| anonim_4396 a întrebat:

sunt din Timisoara si as vrea sa stiu un club de baschet sa invat baschet sau cursuri de inot dar nu sa invat sa inot pentru ca stiu dar as vrea de performanta! Multumesc!

3 răspunsuri:
| hugo a răspuns:

Iti recomand baschet, te dezvolti frumos si este un joc de echipa, un joc placut care implica multa sincronizare, intelegere, prietenie si devotament!

| Axel12 a răspuns:

Vest Activ Timisoara, sau Timba Timisoara, cu plata 60 lei pe luna 2 antrenamente pe saptamana