| starsareinthesea a întrebat:

Am gasit acest site de unde pot comanda ghete de fotbal cu livrare in Romania, insa chestia este ca siteul este de origine poloneza. Ce ziceti despre el? Vi se pare un site legit? Ati comandat vreodata de pe el? Va astept opiniile si raspunsurile link site: https://www.r-gol.com/ro

3 răspunsuri:
| TheCaliptus35 a răspuns:

In primul rand, sunt foarte multe site-uri de origini straine care au legaturi si magazine si in Romania(ca Sportisimo si Deichmann spre exemplu). Insa, poti incerca sa cumperi de pe acest site, dar ai grija! Nu cu cardul.Ci doar ramburs, deoarece nici eu nu am mai auzit de acest site si probabil nici multi altii.

| UnditaFaraMomeala a răspuns:

Da, site-ul este de incredere, poti sa comanzi cu cardul ca nu patesti nimic, eu am comandat cu cardul si mi-a venit coletul in regula si nu l-a incurcat, si in caz de e zgariat sau stiu eu, poate sa ti le schimbe, acest site este cel mai bun site din europa, recomand cu incredere. Funda?

| Dumitrel_Ciprian_1991 a răspuns (pentru UnditaFaraMomeala):

Salut. Ai comandat de pe telefon sau de pe.calculator, laptop? Eu am.incercat sa comanda de pe telefon si nu imi arata Romania ca tara de livrare.