| MariusDogaru a întrebat:

as vrea sa imi spuneti si mie cam cat timp de tras din greu la sala am nevoie sa arat cam asa http://postimg.org/image/uufztnfq3/ dar fara steroizi sau alte pastile, bauturi, injectii etc. care sa umfle muschii.

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

2-3 ani.

| florynmondialul a răspuns:

Ceea ce vrei tu este extrem de greu de realizat! acel corp se realizeaza in minim 8-10 ani de sala fara suplimente sau anabolizante! ca sa ai corpul ala in primul rand trebuie o alimentatie stricta si multa odihna!

| dyk3yy a răspuns:

Cam in 7 sau chiar 10 ani, depinde de geneticul tau. Dar oricum trebuie sa ai o alimentatie bogata in proteine si carbohidrti si sa fii atent la multe chestii. Asa ca citese de pe culturism.ro