| Zuzumilk26 a întrebat:

Daca comand o bicicleta vine intreaga sau trebuie sa o montez eu?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vine demontată normal ca trebuie sa o montezi tu, sau sa i rogi sa ti o aduca ei gata montata, dar posibil sa te mai coste in plus montajul.

| cfrtobias a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Daca cumperi de pe eMAG sau oriunde n-are cum sa iti monteze ei cred si daca vrea montat poate merge la magazin si monteaza acolo poate sau e montat deja

| Frank51 a răspuns:

Se specifică dacă este demontată sau nu, dar in principiu la unele lucruri precum la biciclete, vin ca produs finit.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru cfrtobias):

Nu au voie sa iasa din casa sunt multe drumuri de facut probabil o sa i o aduca sigilată si o va asambla el după schemă.