| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

e bine ca in timp ce tragi de fiare muschii bratelor sa te doara? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Trustmotorcy a răspuns:

Febra musculară este semnul că mușchii tăi evoluează. Este normal, pentru că majoritatea exercițiilor au implicate brațele. Vei trece treptat de la febra aia musculară dureroasă de început la una suportabilă, senzație de pompare.

2 răspunsuri:
| Bucurialuisatanpunctcom a răspuns:

Este normal, dar daca te incalzesti corespunzator inainte si dupa antrenament, n-ar trebui sa ai febra musculara.

| andreiandu211 a răspuns:

Salut, sunt antrenor personal online, daca vrei te pot ajuta cu sfaturi, programe nutritionale si antrenamente, andreiandu211 pe Instagram.