| GriRazvan a întrebat:

Daca tragi de fiare si te masturbezi nu se pun muschii pe tine? Efecte negative ale masturbarii vreau si eu!

3 răspunsuri:
| Fridăm a răspuns:

Cam multe vrei să faci. Ştii ce? Lasă fiarele, că dai banii aiurea la sală, ieşi în câştig cu a doua activitate: stai acasă la tine, nu trebuie să te deplasezi nicăieri, nu plăteşti nimic, stai în ce poziţie+cât de comod vrei, şi te alegi şi cu plăcere, în loc să transpiri şi să te alegi cu diverse dureri de la prea mult efort.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite aici efectele,
http://sexgen.showbiz.ro/......ii-7784118
Te pup!